Ujuvülikonnad

Milleks riskida eluga?

Meie ujuvülikonnad, millel on nii ujuvülikonna sertifikaat EN 393 kui ka päästeülikondade sertifikaat ISO 15027-1, on toodetud vastamaks kõrgeimatele nõudmistele. Üheks ISO 15027-1 testi kriteeriumiks on see, et kandja kehatemperatuur ei tohi ühe tunni jooksul 5-kraadises vees olles langeda üle 2°C.

Testi tulemus Fladeni ujuvülikonnaga oli kehatemperatuuri langus vaid 1,2%. Erinevalt kummiülikonnast, mis kasutab ülikonna sees oleva vee soojendamiseks kehatemperatuuri, kaitseb ujuvülikond esmase külmašoki eest. Meie ujuvülikonnad on toodetud kergest, pehmest, tuule- ja veekindlast kangast, mis annab suurepärase mugavuse ja kerge liikuvuse.

Kuigi meie kaheosaline ujuvülikond on samast kangast ning sama disainiga nagu üheosaline ujuvülikond, ei ole sellel ISO 15027-1 sertifikaati, kuna jope ja püksid on eraldi kantavad, mis vähendab ujutavust. Samas jopet ja pükse koos kandes ületab komplekt standardi nõuded, kuna ka meie püksid on ujuvmaterjalist. Jope eraldi on sertifitseeritud EN 393 ujuvülikondade sertifikaadiga.

Fliis soe pesu "Authentic Wear"

Värv: Must Suurused: S-XL Materjal: Fliis Brän...
Tavahind: 35.00 € Soodushind: 19.90 €

Comfort Vest 838

Värv: sinine/ valge/ punane Suurused: XXS-XXL Ujuvusabi: 50...
Tavahind: 99.00 €