Kohaletoimetamine

Kauba transpordiks on järgmised võimalused: 

 


1. - "SmartPOST" - SmartPOSTi pakiautomaadid on iseteeninduslikud postkontorid, mis on paigaldatud erinevatesse kaubanduskeskustesse üle Eesti. SmartPOST-ga saadetav kaup võib kaaluda max 25kg.

Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 60x60x60cm.

Valides transpordiviisiks SmartPOST avaneb Teile nimekiri erinevatest kauplustest, kust saate valida meelepärase koha kauba kättesaamiseks. Kui pakk jõuab Teie poolt valitud pakiautomaati, saadetakse koheselt Teie mobiilile vastava sisuga sms ja soovi korral ka e-mail. Sõnum sisaldab infot paki saabumise, automaadi asukoha ja lahtiolekuaegade kohta ning personaalset uksekoodi.Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte. NB pakk tuleb automaadist välja võtta 7 päeva jooksul! SmartPOST-ga kauba tellimisel on teenuse hind 2,99 EUR.

 

2 - "Omniva" - Omniva on kiire, mugav ja soodne viis saata ja saada pakke sõltumata kellaajast või nädalapäevast. Tellimise lehel saate valida, kuhu automaati soovite pakki saada ja kontrollige üle, et mobiili nr. oleks õige. Post24-ga on pakkide vastuvõtmine imelihtne, selleks kulub vaid 15 sekundit. Proovige järele! Peale teavitava SMS-i saamist minge pakiautomaadi juurde, sisestage SMS-iga saadud uksekood, võtke avanenud kapist pakk vastu. Kuid arvestage, et Post24 puhul on tooted välitingimustes, kõigi testide puhul on sobiv madalaim temperatuur 2 C ja max 30 C "Post 24"'-ga kauba tellimisel on teenuse hind 2,99 EUR. Saadetav kaup võib kaaluda max 30kg.

 

3. "Eesti Post - postkontorid" - Kaup saadetakse Teie elukoha järgsesse postkontorisse (ELS Pluss postkontor). Ostja teeb enne paki teelesaatmist ettemaksu. Teie paki transporditasu on 4.90 EUR (lisatakse Teie tellimuse kogusummale). Postkontor saadab Teile esmalt postipaki teate ning siis saate kaubale postkontorisse järgi minna. Teie pakki hoitakse postkontoris maksimaalselt 10 päeva alates Teile saadetud esimesest postiteatise saatmisest. Kui Te 10 päeva jooksul ei ole pakile järgi läinud, saadetakse pakk tagasi meie firmale ning see ei kuulu enam Teile edastamiseks. Sellisel juhul ei tagastata ettemakstud raha.  

 

4."Kuller" - Valides selle tarneviisi, saadame Teile kauba kulleriga aadressile(kodu,töö vms), mille tellimuse vormistamisel kauba kättesaamise kohaks sisestasite. Ostja teeb enne paki teelesaatmist ettemaksu. Kohaletoimetamise päeval võtab kullerfirma esindaja Teiega ühendust ning lepib kokku Teile sobiva kauba üleandmise aja. Kullerteenuse korral võib paki üle anda ka Teie kolleegidele, pereliikmetele (välja arvatud lapsed alla 16 eluaasta).

"Kuller"'iga kauba tellimisel on teenuse hind Eestis 5.90 EUR (lisatakse Teie tellimuse kogusummale).