Tagastus

1. Tagastusõigus

1.1. Kliendil on õigus tehingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul peale kauba kättesaamist. Klient on kohustatud toote tagastama Kaupmehele 30 päeva jooksul arvates tagastusavalduse esitamisest.

1.2. Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata.

1.3. Toote tagastamiseks tuleb esitada vastav taotlus e-mailile info@asitehnika.ee ja tagastatav kaup koos pakendiga kauba kättesaamise kohta (kas elukohajärgsesse postiasutusse või SmartPOST`i pakiautomaati) või Teenuse osutaja asukohta Helgi tee 11, Peetri,Rae vald, Harjumaal.

1.4. Tagastamisel tuleb esitada kauba ostuarve.

1.5. Kui tagastus jõuab meieni, saadame paki kättesaamise kohta kinnituse Sinu e-posti aadressile. Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi Sinu pangakontole 5 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Teeme tagastatud kauba eest tagasimakse samale arveldusarvele, millelt tellimuse eest on tasutud.

1.6. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Teenuse osutajale.

1.7. Tagastamisega kaasnevad transpordikulud katab Teenuse kasutaja kuni 10 euro ulatuses.

 

2. Pretensioonide esitamise kord

2.1. E-poest müüdud toodetele kehtib VÕS §-s 218 lg 2 sätestatud 2-aastane pretensiooni esitamise tähtaeg.

2.2. Teenuse osutaja ei vastuta tellitud toodete mittesihipärasest kasutamisest tekkinud kahjude eest, samuti kohaletoimetamise viivituse eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida Teenuse osutaja ei saanud mõjutada ja/või mis on tingitud temast mitteolenevast vääramatust jõust (force majeure).

2.3. Vahetuste ja tagastamiste käsitlemine võtab aega kuni kolm (2) nädalat.